Przychodnia Stomatologiczna M-Dental - Warszawa Sonaty 6d (2024)

O klinice

Przychodnia Stomatologiczna M-Dental to warszawska placówka dentystyczna lecząca pacjentów od 2008 roku. Specjalizuje się ona w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, w implantologii i protetyce a także w zabiegach higienizacyjnych i estetycznych zębów.

Na pierwszym miejscu w M-Dental stawiany jest pacjent, dlatego różne obszary i dziedziny placówki współpracują tutaj ze sobą, aby stworzyć miejsce przyjazne, bezpieczne, komfortowe oraz o najwyższej jakości usług medycznych i pozamedycznych.

Piękny uśmiech pacjentów uzyskiwany jest tutaj na kilka sposobów. Jednym z nich jest korzystanie ze zdobyczy współczesnej ortodoncji. Prostowanie zębów odbywa się tutaj z wykorzystaniem aparatów ortodontycznych różnego typu. Są to aparaty metalowe stałe i aparaty ruchome, a także aparaty estetyczne z wysokiej jakości tworzyw, które są bardzo mało lub całkowicie niewidoczne. Takiemu leczeniu poddawani zostają w przychodni dorośli, młodzież oraz dzieci, które mogą wybrać kolor gumek na zęby do aparatów.

Inną formą dbania o estetykę uśmiechu są zabiegi higienizacyjne. Pacjent może wybrać tylko jeden z nich z zakresu usuwania kamieniu nazębnego, piaskowania zębów lub ich fluoryzacji a także zdecydować się na zabieg łączony obejmujący skaling, piaskowanie i fluoryzację podczas jednej wizyty. Dopełnieniem takich czynności stomatologicznych może być tutaj wybielanie zębów lampą przebiegające podczas jednej wizyty w gabinecie lub wybielanie nakładkowe stosowane przez pacjenta w nocy u siebie w domu. Wybielaniu mogą być poddane również pojedyncze zęby martwe, dzięki czemu ich kolor nie będzie znacznie odbiegał od zdrowych zębów. Kształt i wielkość zębów przednich może być w M-Dental skorygowana za pomocą licówek kompozytowych lub pełnoceramicznych, a duże ukruszenie zębów trzonowych poprzez Inlay lub Onlay kompozytowy.

Stomatolodzy przychodni z powodzeniem stosują również zabiegi kamuflujące ubytki zębowe pacjentów. Korzystają tutaj ze swojego doświadczenia implantologicznego oraz protetycznego. Łącząc te dwie dziedziny zakładają pacjentom korony pełnoceramiczne na implancie oraz korony porcelanowe na podbudowie ze złota na implancie. Pojedyncze zęby odbudowywane są tutaj implantem tytanowym, a przed zabiegami implantologicznymi może być przeprowadzone podniesienie dna zatoki szczękowej.

Rozwiązania protetyczne w przychodni to dość bogaty wachlarz usług. Pacjent ma do wyboru korony porcelanowe, korony metalowe oraz akrylowe korony tymczasowe. Na liście uzupełnień protetycznych znajdują się także protezy szkieletowe, protezy częściowe akrylowe oraz protezy szkieletowe z acetalu czy protezy elastyczne.

Swoje miejsce w M-Dental zajmuje również chirurgia stomatologiczna, z zakresu której dentyści przeprowadzają tutaj usunięcie zęba i usunięcie zęba z dłutowaniem oraz zajmują się wyrwaniem niewyrżniętych ósemek. Można także poddać się ekstrakcji ósemek dolnych oraz ekstrakcji ósemek górnych.

W M-Dental pacjentów leczą lekarze stomatolodzy posiadający specjalizacje i doświadczenie w stomatologii ogólnej i dziecięcej, protetyce, ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Ich zrozumienie pacjenta oraz szczególna dbałość o jego potrzeby zbiegają się tutaj z profesjonalizmem usług stomatologicznych, dzięki czemu w przychodni dobrze będzie czuł się nie tylko dorosły pacjent, ale także każde dziecko i młodzież. Do zespołu należą również asystentki stomatologiczne, higienistki oraz technik dentystyczny, dzięki którym praca lekarzy idzie w przychodni szybko, sprawnie i komfortowo.

Stomatolodzy przychodni w trakcie zabiegów korzystają z nowoczesnego sprzętu i urządzeń stomatologicznych do leczenia próchnicy zębów, zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów higienizacyjnych. W wybielaniu gabinetowym zębów wykorzystywana jest tutaj lampa, natomiast diagnostyka uzębienia przeprowadzana jest z wykorzystaniem aparatu RTG do zdjęć zębów, znajdującym się w gabinecie przychodni i wykorzystywanym przed leczeniem ortodontycznym, chirurgicznym czy implantologicznym.

W przychodni M-Dental pacjenci będą czuli się niezwykle komfortowo i bezpiecznie nie tylko za sprawą doświadczonego personelu medycznego czy nowoczesnego sprzętu, ale także przyjemnych wnętrz i innych udogodnień, jakie zostały tutaj przygotowane z myślą o każdym pacjencie. Są to m. in.:

  • Dobra lokalizacja i łatwy dojazd – to atut zarówno dla zmotoryzowanych, jak i niezmotoryzowanych pacjentów. Otoczenie przychodni jest dobrze skomunikowane a okolica miła i zielona.
  • Parking - niedaleko przychodni znajduje się duży parking, a tuż pod budynkiem jest miejsce na kilka aut.
  • Komfortowe wnętrza – w poczekalni czekają na pacjentów wygodne krzesła, a w gabinetach komfortowe unity. Każde pomieszczenie placówki jest miło urządzone a uśmiechnięty personel zawsze bardzo pomocny.
  • Kącik dla dzieci – znajduje się w budynku przychodni, jest bardzo kolorowy i wyposażony w zabawki dostosowane do dzieci w różnym wieku. Przy budynku natomiast znajduje się plac zabaw dla dzieci z dużą ilością atrakcji.
  • Płatności elektroniczne – w placówce pacjenci mają możliwość zapłaty za zabiegi kartami płatniczymi.
  • Pracownia protetyczna – znajduje się na miejscu w budynku przychodni, co jest bardzo wygodne dla klientów. Można w niej otrzymać pomoc również w nagłych przypadkach

Przychodnia Stomatologiczna M-Dental mieści na Mokotowie w Warszawie przy ul. Sonaty w wolnostojącym piętrowym budynku. To część miasta zabudowana przez nowe bloki mieszkalne, gdzie nie brakuje także zieleni. Łatwo tutaj dojechać własnym samochodem i zaparkować na dużym parkingu opodal przychodni lub dotrzeć komunikacją miejską. Z najbliższego przystanku metra Służew to zaledwie 600 m, natomiast z autobusu nr N01 lub N47 należy wysiąść na przystanku Bacha 01 i stąd dojść do klinki pokonując 200 m. Blisko stąd także na Lotnisko Chopina – ok. 7 km. Pacjenci przychodni stomatologicznej mogą odpocząć od zgiełku miasta w znajdującym się ok. 300 m od niej Parku Dolinka Służewiecka, przez który płynie Potok Służewiecki. Chcący zwiedzić nieco stolicę, np. jej Stare Miasto muszą natomiast udać się do centrum, wsiadając w autobus lub metro.

Przychodnia Stomatologiczna M-Dental - Warszawa Sonaty 6d (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Terence Hammes MD

Last Updated:

Views: 6341

Rating: 4.9 / 5 (69 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Terence Hammes MD

Birthday: 1992-04-11

Address: Suite 408 9446 Mercy Mews, West Roxie, CT 04904

Phone: +50312511349175

Job: Product Consulting Liaison

Hobby: Jogging, Motor sports, Nordic skating, Jigsaw puzzles, Bird watching, Nordic skating, Sculpting

Introduction: My name is Terence Hammes MD, I am a inexpensive, energetic, jolly, faithful, cheerful, proud, rich person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.